Mağazalarımızdan veya www.banco.com.tr sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş ödemelerinizi İşbankası TR10 0006 4000 0013 3670 0061 77 - Alıcı adı : Banco Çelik Halı; hesap bilgilerine havale/EFT yaparak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme yaparken taksitlerini ödemek istediğiniz hesap sahibinin İsim, Soyisim ve TC kimlik numarası belirtiniz.
Siparişiniz için adres değişikliği işlemini 0 850 420 23 35 numara ile yada siparis@banco.com.tr adresine bildirerek gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firması adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz banco.com.tr’a iade edilir.
Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
Alışverişlerinizde debit/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Debit kartları ile yapılan alışverişlerin iadesinde para iadesinin hesabınıza geçmesi bankanıza bağlı olarak daha uzun sürebilir.
Kapıda ödeme seçeneğimiz şu an aktif değildir.
banco.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde World, Bonus, Axess, Maximum ve CardFinans kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır.
Alışverişlerinizde Havale seçeneğini kullanabilirsiniz.